петак, октобар 18

Crvena Zvezda napunila gol Nišlijama na stadionu Rajko Mitić (5:1)

0
5

Het trik Luke Ilića i dva gola Katai za Crvenu Zvezdu protiv niškog Radničkog i jedan gol Pavla Ivelje za Nišlije, ukupno 5:1 za crveno bele u prvom meču 12.kola Superlige Srbije.

Zvezda je povela već u 4.minutu golom Luke Ilića koji je do kraja prvog poluvremena još dva puta zatresao mrežu Nišlija (u 33.i 43.minutu), pa se na pauzu otišlo sa visokih 3:0 za domaćine.

U drugom poluvremenu, Aleksandar Katai u roku od dva minuta (58. i 60.minut) povećava vođstvo domaćih na 5:0, da bi u pretposlednjem minutu regularnog dela utakmice Pavle Ivelja postigao počasni gol za goste.

Zvezda tako ostaje jedina neporažena u Super ligi ove sezone i prva je sa 30 bodova iz 11 utakmica.

Radnički je u prethodne četiri utakmice bio neporažen, vezao je dva remija i takođe iz 11 utakmica ima 17 bodova, a pre ovog kola bio je na šestom mestu na tabeli.

Večeras igraju i Čukarički – Napredak (od 18,00 h) i TSC – Radnički 1923 ( od 19,00 h).

Sutra se sastaju  OFK Beograd – Spartak (od 14,00 h), Tekstilac – Železničar (od 16,00H)  i Jedinstvo – Vojvodina ( od 18,00h).

U nedelju u Lučanima se sastaju  Mladost – IMT ( od 17,00 h), a u ponedeljak u Novom Pazaru domaći tim igra protiv Partizana (od 16,00 h).