уторак, јул 9

BOKS: VITEZOVI“ NAJUSPEŠNIJA EKIPA NA „GREATEST OPEN 2020“

0
21

Takmičari Boks kluba „Vitez“ iz Niša, osvojili su 4 medalje,  kao i priznanje za najboljeg trenera na bokserskom turniru Greatest open 2020. “ RAĐANJE ŠAMPIONA“,  održanom  03.oktobra u Lazarevcu.

Nina Stajković je na poene savladala Nikolinu Gajić iz Beograda. Nada Krivačević je prekidom u prvoj rundi pobedila Jovanu Milovanović iz BK „Rađevac“, dok je Nikolina Stevanović prekidom u 2. rundi slavila protiv Manuele Vujić iz BiH.

Miloš Janković je na poene poražen od domaćeg boksera Nikole Kamaljevića.

Sa osvojene tri zlatne i jednom srebrnom medaljom, Boks klub „Vitez“ iz Niša je bio najuspešnija ekipa. Osvajači medalja su:

1. Nina Stajković—————64 kg, ZLATO (seniorke)
  2. Nada Krivačević————50 kg, ZLATO (kadeti)
  3. Nikolina Stevanović——-57 kg, ZLATO (kadeti)
  4. Miloš Janković————–81 kg, srebro (seniori)

I  treneru Srđanu Radulović je uručeno priznanje – plaketa za najboljeg trenera turnira.

Takmičari Kik boks kluba „Niš“, već narednog vikenda, 10-11. oktobra nastupaće u Beogradu na Prvenstvu Srbije u kik boksu (low kick) , gde ujedno brane šampionski pehar iz 2019. godine.