"Ejmi" otvara Slobodnu zonu u Vilinom  gradu

"Ejmi" otvara Slobodnu zonu u Vilinom gradu

slobodna zonaFestival angažovanog filma “Slobodna Zona”, 11. po redu, počinje večeras u 20 sati u niškom bioskopu “Vilin Grad” projekcijom dokumentarca o Ejmi Vajnhaus.
Tokom festivala u Nišu će biti prikazano 10 svetskih festivalskih hitova. U “Vilin Gradu” će od 18,30 u petak subotu I nedelju biti projekcije još tri filma: “Taksi”, “Ja Erl i devojka na samrti” i “Dugme od sedefa”.
Preostali filmovi prikazuju se u sali Niškog kulturnog centra, od 6. do 10. novembra u dva termina – od 19 i 21 sat. U sali NKC-a publika će moći da pogleda fimove “Moja mršava sestra”, “Ples sa Marijom”, “Mustang”, “Ovnovi”, “Kako prići slonu”, “Klub” i “Sangailino leto”.
Cena ulaznice za projekciju dokumentarca “Ejmi” je 300 dinara, a za ostala tri filma u “Vilinom Gradu” koštaće 250 dinara. Cena ulaznice za projekcije u NKC-u je 150 dinara.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com