TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti Sport VESTI

KONAČNO! POSLE SEDAM KOLA, RADNIČKI UBELEŽIO POBEDU!

Fudbaleri Radničkog savladali su Inđiju sa 2:0, u utakmici 34. kola  Superlige Srbije I tako napravili korak van zone ispadanja iz lige. Strelci su bili Trifunović u 14. minutu iz penala i Đuričin u 68. minutu .

Trener Nišlija, Aleksandar Stanković ističe da je to vrlo važna pobeda.

Ušli smo sa ogromnim  pritiskom u ovaj meč, ali smo brzo postigli gol, posle čega je sve ipak bilo lakše. Propustili smo priliku sredinom prvog dela susreta da preko  Đuričkovića rešimo meč, kasnije smo izdržali napade Inđije, koja je  dokazala da ima kvalitetnu ekipu i na kraju ipak postigli još jedan pogodak. Ova tri boda mnogo će značiti za našu ekipu koja je bila izgubila sigurnost. Nisam zadovoljan fizičkom spremom, dosta smo  istrošeni, igramo na svaka tri dana, skraćen nam je izbor igrača, ali verujem da ćemo sezonu uspešno privesti kraju, kaže Stanković.

Goran Milojević , trener tima iz Inđije ne krije žaljenje zbog poraza.

Došli smo po tri boda jer nismo imali  prostora za bilo kakve kalukulacije i žao nam je što nismo uspeli. Brzo  primljeni gol nas je poremtio i najviše je uticao na krajnji rezultat.  Čestitam Radničkom, a nama preostaje da na četiri utakmice koliko je  ostalo do kraja pokušamo da izborimo opstanak. Matematički još nismo ispali i dok ima šansi borićemo se, kaže Milojević.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com