субота, јул 27

KRAJ LOŠE SERIJE I KORAK DALJE OD ISPADANJA: NIŠLIJE SAVLADALE KRUŠEVLJANE U GOSTIMA

0
42

Niški Radnički pobedio je Napredak u Kruševcu rezultatom 2:1  I tako napravio ogroman i korak ka opstanku u Superligi Srbije.

Nišllije su u 30.minutu povele golom Saše Marjanovića, a Miljan Škrbić je vođstvo  povećao na 2:0.

Penal koji je potom dosuđen Kruševljanima zbog navodnog igranja rukom gostiju u svom šesnaestercu, sudija Novak Simović je pregledom VAR snimka poništio.

Kruševljani su u trećem minutu nadoknade golom Nebojše Bastajića smanjile vođstvo gostiju na 1:2, ali to je bio I poslednji pogodak na utakmici.

Pobedom se Radnički popeo na 12. mesto sa 32 boda, dok je Napredak sa 37 bodova na devetoj poziciji tabele Superlige.