TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti Sport Udarne VESTI

KRAJ LOŠE SERIJE I KORAK DALJE OD ISPADANJA: NIŠLIJE SAVLADALE KRUŠEVLJANE U GOSTIMA

Niški Radnički pobedio je Napredak u Kruševcu rezultatom 2:1  I tako napravio ogroman i korak ka opstanku u Superligi Srbije.

Nišllije su u 30.minutu povele golom Saše Marjanovića, a Miljan Škrbić je vođstvo  povećao na 2:0.

Penal koji je potom dosuđen Kruševljanima zbog navodnog igranja rukom gostiju u svom šesnaestercu, sudija Novak Simović je pregledom VAR snimka poništio.

Kruševljani su u trećem minutu nadoknade golom Nebojše Bastajića smanjile vođstvo gostiju na 1:2, ali to je bio I poslednji pogodak na utakmici.

Pobedom se Radnički popeo na 12. mesto sa 32 boda, dok je Napredak sa 37 bodova na devetoj poziciji tabele Superlige.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com