уторак, јул 2

RADNIČKI PAO SA DEVETORICOM U 97 MINUTU !

0
24
 U derbi meču 16. kola Mozzart Bet superlige Srbije, niški Radnički pretrpeo je poraz od Crvene Zvezde rezultatom 1:2.
Poveli su crveno-beli golom Aleksandra Pešića u 68. minutu meča. Vodećem golu prethodilo je isključenje štopera Radničkog Basilea Jamkama u 61. minutu.
Radnički do izjednačenja stiže u 73. minutu preko Saše Marjanovića, koji je u prvom kontaktu s loptom matirao Borjana.
NADOKNADA OD 7 MINUTA DONELA  POBEDU CRVENO BELIMA
Završnica meča donela je tenzije ali i šou Marka Ivkovića glavnog arbitra meča. Ivković je prvo isključio još jednog igrača domaćih, a zatim dozvolio da zaustavno vreme umesto četiri minuta koliko je pokazao, traje sedam.
U 97. minutu crveno-beli ponovo stižu do vođstva. Fenomenalnog Rosića ponovo je matirao Pešić, što je ispostaviće se bilo dovoljno za konačnih 1:2.
U narednom kolu Radnički ide na megdan Partizanu.