TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti region i Srbija Sport

Radnički sjajan u Senti, Batak hvali igrače

Radnički je pobedio TSC u gostima sa 3:1, u utakmici sedmog  kola Superlige Srbije.

Ekipa Radoslava Bataka povela je u 45 minutu golom Stoiljkovića. Na 2:0 je povisio Kojić efektnim pogotkom u 72. minutu, a na 3:0 debitant  Đuranović u 81. minutu. Jedini gol za TSC dao je Lukić iz penala u 94. minutu.
Kod prvog gola Kojić je asistirao Stoiljkoviću, koji je plasirao loptu u  nebranjenu mrežu. U 72. minutu Kojić je fantastičnim udarcem sa 16  metara pogodio gornji desni ugao gola Filipovića, da bi Đuranović  preciznim šutem sa 18 metara postigao treći pogodak za Nišlije.
Radničkom je ovo peta pobeda u ligi, a prva u gostima i sada se probio u  sam vrh tabele sa 15 bodova. TSC je ostao na osam bodova na svom kontu.
Šef stručnog štaba Nišlija Radoslav Batak bio je prezadovoljan nakon
meča.

Radoslav Batak

-Ovu pobedu posvećujem mojim igračima. Naporno su trenirali, odrekli su
se mnogih stvari u prethodnom periodu, ali ta cena mora da se plati
zarad ovakve igre i dobrih rezultata. Nemamo puno vremena da slavimo, čeka nas još teža  utakmica u sledećem kolu protiv Čukaričkog u Nišu i već od večeras se
okrećemo pripremi za taj meč- rekao je Batak.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com