TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti MUNDIJAL 2022. SPORT Udarne

SRBIJA PORAZOM OD ŠVAJCARSKE ELIMINISANA SA SP U KATARU (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije elimisana je sa Svetskog prvenstva u Kataru, pošto je večeras u Dohi poražena od selekcije Švajcarske rezultatom 3:2 u meču poslednjeg, trećeg kola grupe G.

Golove za Srbiju postigli su Aleksandar Mitrović u 26. i Dušan Vlahović u 35. minutu. Pogotke za Švajcarsku dali su Đerdan Šaćiri u 20, Bril Embolo u 44. i Remo Frojler u 48. minutu.

U drugom meču grupe G, Kamerun je pobedio Brazil 1:0 golom Vinsenta Abubakara u 92. minutu.

Prvo mesto na tabeli grupe G osvojio je Brazil sa šest bodova, koliko ima i drugoplasirana Švajcarska. Kamerun je treći sa četiri boda, dok je Srbija poslednja sa samo jednim bodom.

Brazil će u osmini finala igrati protiv Južne Koreje, dok će se Švajcarska sastati sa Portugalijom.

Mnoge Nišlije su i ovoga puta utakmicu gledale u kafićima i zajedno bodrili “Orlove”.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com