TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti Sport VESTI

Radnički pobedio Partizan sa 1:0

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su danas Partizan sa 1:0 u derbiju 12. kola Superlige Srbije na Čairu.

Jedini gol postigao je Dušan Pantelić u 78. minutu.

U preostalim mečevima postignuti su sledeći rezultati: Metalac – Radnik 1:1, Spartak – Mladost 1:0, TSC – Čukarički 0:0.

Na tabeli vodi Crvena zvezda sa 32 boda, sledi  Vojvodina sa 26, Partizan je treći sa 23, dok je Radnički trenutno šesti sa 21 bodom.

Đuričić: Partizan bio favorit, a mi smo pružili i više no što možemo

Trener Nišlija, Milan Đuričić, kaže da je njegov tim bio potpuno disciplinovan.

“U prvih 20 minuta smo sasvim kontrolisali meč. U drugom poluvremenu je Partizan bio za
nijansu bolji, imao je nekoliko situacija koje je morao da reši. Ristić je prelomio utakmicu kada je izvadio onu loptu posle šuta Obradovića. Onda je došao taj naš gol. Imali smo dilemu kada da zamenimo Pantelića, a on je praktično sm odlučio kada da izađe, pošto je još u prvom poluvremenu dobio jak udarac. Eto, nekad u fudalu treba imati i sreće”, rekao je Đuričioć

Stanojević:Nismo bili koncentrisani, nismo koristili šanse

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegov tim nije bio koncentrisan u završnici meča protiv Radničkog iz Niša.

“Imali smo u drugom poluvremenu šanse, ali ih nismo koristili. Protivnik je jednom prešao centar u tom delu igre i postigao gola. Morali smo i mi. Nismo postigli gol, nismo bili koncentrisani u završnici, iako smo imali dosta bočnih lopti i centaršuteva“, rekao je Stanojević sport posle utakmice.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com