VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti Sport VESTI

KAPITEN KAPITENSKI: PEJOVIĆ DONEO BOD RADNIČKOM

U derbi meču sa Čukaričkim, Radnički je odigrao nerešeno 2:2.

Prethodno je Nenad Lalatović najavio da je sve sem poraza na Banovom brdu za niški tim uspeh – rečeno ispunjeno.

Čukarički je dva puta vodio, a Radnički dva puta stizao prednost Beograđana.

“Čuka” je povela u 12. minutu golom Docića sa “kreča”. Radnički je izjednačio preko Saše Jovanovića u 24. minutu, a onda je do pred sam kraj meča usledila bespoštedna borba sa obe strane koja je rezultirala povremenim šansama i za jednu i za drugu ekipu.

U 86. minutu Čukarički dolazi u vođstvo od 2:1 preko Stefana Kovača. I taman kada su svi pomislili da je derbi na brdu gotov, još jednom je Radnički pokazao da se fudbal igra 90 minuta.

U 89. minutu glavni arbitar meča opravdano je pokazao na belu tačku dosudivši kazneni udarac za gostujuću ekipu.

Kapiten niškog tima Aleksandar Pejović rutinski je realizovao penal i doneo izjednačenje i veliki, 13. ovosezonski bod svojoj ekipi pred nastavak prvenstva.

U sledećem meču Radnički na svom Čairu dočekuje imenjaka iz Kragujevca.

Ovim remijem, Radnički se popeo na 11-tu poziciju Mozzart Bet Superlige Srbije.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com